fbpx
Online Eğitimler

DC Kozmos Sanat Akademisi Sunar

Dc Online

Temassız Eğitim

DC Online Türkiye’nin her yerinde.

Sanat Yönetmenliğini Mehmet Şahin’in yaptığı 30 yılı aşkın diksiyon ve oyunculuk eğitimi deneyimi ile alanında saygın, deneyimli, başarılı, aktif ve akademisyen oyuncular, yazarlar, yönetmenler, yapımcı ve sektörün uzmanlarından oluşan birbirinden değerli eğitmen/danışman kadrosu ile; markalaşmış eğitimlerimizi modern çağın gereksinimlerine göre güncellenmiş yeni programlarımızı “online ve canlı” olarak sizlere sunuyoruz.

Yeni tasarlayarak hayata geçirdiğimiz dijital stüdyolarla hem eğitmenin ders performansı hem de katılımcıların oyunculularını/konuşmalarını teknolojinin sunduğu olanaklarla farklı bir gerçeklik ve çeşitli dijital deneyimlerle destekleyerek bir üst seviyeye çıkarmayı hedefledik.

Teknolojiyle birlikte mekân bağımlılığından kurtularak, Dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden canlı katılım olanağı sunan eğitim programlarımız, interaktif yapısıyla tüm katılımcılarımıza eğitim süresince aktif katılım ortamı sunuyoruz.

Yaratıcı teknoloji ile oluşturduğumuz dijital eğitim stüdyomuzda gelin diksiyon ve oyunculukta parmak izinizi birlikte oluşturalım.

Hazır mısınız?

Tasarım: Web Tasarım