fbpx
kayıt

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

E Postanız (gerekli)

İlgilendiğiniz Eğitim

İletileriniz

Bilgilendirme yazısını okudum kabul ediyorum.

loading

Eğitimlerimiz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalıdır.

f40 t40 i40 y40 g40 li40

Art Gallery

RACİYE SUKUŞU “EFSANE ASLANLAR” SOLO SERGİSİ

DC Kozmos Art Gallery

İnsanlık tarihinde, antik çağlardan bugüne aslanları vahşi doğanın kralı yapan, takım halinde saldırı ve savunma stratejileri üretebilme yeteneğidir. Sahip olduğu takım ruhuyla, beslenme zincirinin en tepesinde kalabilmeyi başaran, zeki ve güçlü bu güzel canlılar, hiç şüphesiz daima liderliğe oynayan bir spor kulübünün ruhunu anlatan en iyi sembol olmayı hak ediyor.
Galatasaray kulübünün kuruluşundan bugüne efsaneleşmiş isimlerinin ve aslan temasının konu edildiği Efsane Aslanlar, Galatasaray tarihinin ilk sergisi ilk olma özelliği ile öne çıkıyor. Kurucusu Ali Sami Yen’den, günümüzün yaşayan efsanelerinden rekortmen Gomis’e, milyonların hayranlık duyduğu birbirinden değerli sporcu ve spor adamlarını pop-art üslubunun görsel diliyle anlatıyor. Sanat, Spor ve İş camialarının önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan sergiye, Nişart Gallery organizasyonu ile DC Kozmos Sanat Galerisi ev sahipliği yapıyor.
Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi mezunu ve Görsel Sanatlar Öğretmeni olan sanatçı, MEB bünyesinde illüstrasyon ve grafik tasarım uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. 2005 yılında açtığı ilk kişisel sergisinden bugüne doğayı ve vahşi kedileri çalışmalarına yansıtan sanatçının ‘Efsane Aslanlar’ 5. kişisel sergisidir.

Kokteyl: 30 Mayıs Çarşamba 18.00
Sergi Süresi: 30 Mayıs – 10 Haziran 2018

Efsane Aslanlar Sergisi

Primavera!

DC Kozmos Art Gallery’ den karma resim sergisi… 
4 Mayıs 2018 Cuma – 18.00′ da gerçekleşecek olan açılış kokteyliyle on gün boyunca ziyaretçilere açık olacak olan sergimize, çağdaş resim sanatına ilgi duyan tüm sanatseverleri bekliyoruz.

Biletler: Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com’ dan temin edilebilir.

PRİMAVERA

Zohreh Hesami – Kişisel Resim Sergisi

DC Kozmos Sanat Akademisi resim sergileri devam ediyor.

Açılış Kokteyli: 1 Aralık Cuma Saat 19:00

Sergi: 1 Aralık – 8 Aralık

Füsun Gönder – Kişisel Resim Sergisi

DC Kozmos Sanat Akademisi resim sergileri devam ediyor.

Karma Resim Sergisi “GİZLİ DÜŞLER”

DC Kozmos Sanat Akademileri Cumhuriyet Bayramı Haftası’ nda siz değerli dostları renklerin dünyasına davet ediyor. Dc Kozmos Art Gallery’ de sergilenmeye devam eden, “Gizli Düşler” Karma Resim Sergisi’ ne ilgi yoğun bir şekilde devam ediyor. 29 Ekim’ e dek sürecek olan sergi, siz sanatseverleri renklerin dünyasına davet ediyor.

DC Kozmos Sanat Akademisi, Niş Art Galeri olarak 

Açılış Kokteyli: Çarşamba 25 Ekim Saat 18:00

Sergi: 25 Ekim – 29 Ekim

23 Mayıs Salı günü DC Kozmos Sanat Galerisi’ nin açılışı yapıldı.

EĞİTİMLER

EĞİTMENLERİMİZ / DANIŞMANLARIMIZ

yukarı