fbpx
Online Eğitimler

Tüm Kurumsal Eğitimlerimiz

DC Kozmos Sanat Akademisi Sunar

Kurum ve kuruluşlardaki yönetici ve çalışanların iletişim niteliği iş sonuçları üzerinde doğrudan etkiye sahiptir…

DC Kozmos Sanat Akademisi Sunar

Kurum ve kuruluşlardaki yönetici ve çalışanların iletişim niteliği iş sonuçları üzerinde doğrudan etkiye sahiptir.
Kurumsal hayatta doğru ve etkili konuşma, sunum ve hitabet, sağlıklı iletişim ve işbirliklerinin en önemli unsurudur. Toplantı, müzakere, sunum, konuşma, basın ve kamera karşısında konuşma, röportaj, eğitim vb. her türlü iletişim ortamı sayısız dinamiği içinde barındırır.

Bu anlarda etkili, ilişkileri güçlendiren, sonuç odaklı olmak her bireyin istediği ancak düşünce/bilginin düzenlenmesi, kullanılan dil, iletişim ortamı, ifade şekli, dile hakimiyet, konuşma bozuklukları, iletişim/sahne korkusu, yabancı dilde konuşma/sunum vb. gibi kişisel korkular, kişilerin sağlıklı iletişim kuramamasına ve istedikleri sonucu alamayarak başarısızlık duygusu hissetmesine ve motivasyon kaybına neden olur.

DC Kozmos, uzun yıllara dayanan bireysel ve kurumsal deneyimiyle, iş dünyasındaki profesyonellerin istedikleri sonuçlara ulaşabilmeleri için etkili iletişim, diksiyon ve hitabet, etkili konuşma, online toplantı ve görüşme yapma konularında kuruma ve kişiye özel içeriklerle hazırlanan programlar sunar.

Sanat Yönetmenliği’ni Devlet Tiyatroları Sanatçısı ve eğitmen Mehmet Şahin’in yaptığı 30 yılı aşkın diksiyon ve oyunculuk eğitimi deneyimi ile; alanında saygın, deneyimli, başarılı, aktif ve akademisyen oyuncular, yazarlar, yönetmenler, yapımcı ve sektörün uzmanlarından oluşan birbirinden değerli eğitmen/danışman kadrosu ile DC Kozmos Sanat Akademisi; markalaşmış programlarını yaratıcı teknoloji ile oluşturduğu dijital eğitim stüdyolarında grup ve bire bir derslerde; “yüz yüze” ve “online/canlı” olarak sunar.

Online Canlı Kurumsal Eğitimler Online Eğitim

Online Canlı Kurumsal Kişiye Özel Eğitimler Online Eğitim

Kurumsal Eğitimler Yüz Yüze Eğitim

Kişiye Özel Kurumsal Eğitimler Yüz Yüze Eğitim

Tasarım: Web Tasarım