fbpx
Kişiye Özel / Bire Bir  Ses ve Beden Dilinin Özgürlüğü, Rahatlığı
Kişiye Özel Belirlenecektir. 2021

Kişiye Özel / Bire Bir Ses ve Beden Dilinin Özgürlüğü, Rahatlığı

Yüz Yüze Eğitim

Programın Amacı:

Kurum ve kuruluşlardaki yönetici ve çalışanların iletişim niteliği iş sonuçları üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Doğru ve etkili konuşma, sağlıklı iletişim ve işbirliklerinin en önemli unsurudur. Program, iş dünyasında istenilen sonuçlara gidilebilmesi için etkili iletişim, konuşma ve hedefe yönelik sağlıklı iletişime odaklanmaktadır.

Program, kişiye nefesi ve sesi doğru kullanarak konuşma üslubu kazandırmayı, bire bir konuşmalarda, topluluk içinde ve topluluk karşısında, kürsüde, mikrofonda, kamera karşısında heyecanını yönetmeyi; düşünce ve hissettiklerini özgüvenli, özgür şekilde ve rahat beden diliyle doğru etkili konuşma yapma becerisini kazandırmayı hedefler.

Konuşmada etkili ve inandırıcı olmak sesi ve beden dilini doğal kullanmayı gerektirir. Oyunculuk ve yaratıcı drama teknikleri ile oyun oynama tadı ve keyfi içinde kişinin kendi yaratıcılığını açığa çıkarması, konuşması ve beden diline yönelik farkındalık geliştirmesi temel araç olarak kullanılır.

Hayal gücüne dayanan ve gerçek yaşamdan gerçek oyunlarla doğaçlama yaparken, beş duyu organını doğru kullanarak kendini özgüvenli, rahat ve özgür bir şekilde yaratıcılığını deneyimleyerek, bire bir konuşma topluluk karşısında topluluk içinde mikrofonda, kürsüde, kamera karşısında duygularını düşüncelerini heyecanlanmadan etkili konuşmayı sağlamak amaçlanır.

Eğitim Yolculuğu Nasıl Gerçekleşecek?

  • Program kişiye özel tasarlanır.
  • Eğitmenimizle derse başlamadan önce bir değerlendirme görüşmesi gerçekleştirilecek ve bu değerlendirme sonrasında kişiye özel bir planlama yapılarak katılımcının amacı, beklentisi ve gelişim gereksinimleri doğrultusunda bir program ve içerik hazırlanır.

NOT: Program Takvimi Kişiye özel oluşturulacaktır.

BİLGİ VE GÖRÜŞME RANDEVUSU İÇİN FORMU DOLDURUN SİZİ HEMEN ARAYALIM

Detaylar

Eğitim Süresi: Kişiye Özel Belirlenecektir.

Güncel Eğitim ve Atölyelerimiz

Online Canlı Güncel Eğitimlerimiz

Online Canlı Uluslararası Eğitimler

Tüm Egitimlerimizi Gör

Tasarım: Web Tasarım