fbpx

Viyolonsel Eğitimi

İnsan sesine en yakın enstrüman olarak kabul edilen viyolonsel(çello) keman ailesinin geniş ses sahasına sahip bir üyesidir. Viyolonsel; hem ince hem de kalın ses aralığı genişliği sayesinde ve aynı zamanda her tür müzik için yazılmış eserlerin icrasında dinleyicileri etkileyebilme özelliği ile, son yılların en popüler çalgılarından birisi olmuştur.

DC KOZMOS Ailesi olarak; viyolonsel eğitiminde sizleri bu çalgının geniş ve etkileyici, aynı zamanda büyüleyici sesiyle tanıştırmayı amaç ediniyor ve alanının uzman kadrosu ile viyolonsel icrasının inceliklerini öğretmeyi hedefliyoruz.

Eğitimlerimiz bireysel olarak eğitmen eşliğinde yapılacak, çalgının öğrenilmesindeki gerekli aşamalar yerine getirilecektir. Öğrencilerimizin ve eğitmenlerimizin beraber yürüteceği, günümüz şarkılarına kadar uzanacak derin bir repertuar çalışması yapılacaktır. ”Ağaç yaş iken eğilir” derler ancak, “Öğrenmenin yaşı yoktur”. Bu felsefe ile sizleri viyolonsel(çello) öğrenmeye davet ediyoruz.

Kurumumuzda verilen enstrüman eğitimi, bire bir ve grup solfej dersleri ile paket program olarak birlikte yürütülmektedir.

Detaylar

Katılımcı Sayısı: 8 - 10 Kişi

Tasarım: Web Tasarım