fbpx
Oyuncu Koçluğu
DC Kozmos Facebook DC Kozmos Whatsapp DC Kozmos Telefon
Eğitim Süresi: Kişiye Özel Belirlenecektir.

Oyuncu Koçluğu

Yüz Yüze Eğitim

Oyuncu Koçluğu

Kişiye özel hazırlanacak olan Program bire bir ve yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Oyuncu koçluğu, dünya genelinde oyuncuların gelişimi ve performanslarını geliştirmelerine yönelik kabul gören önemli bir gelişim yöntemidir. Oyuncular belli bir konuya odaklı koçluk aldıkları gibi, bazı oyuncular düzenli koçluğu oyunculuk eğitimlerinin ve oyunculuk mesleğinin doğal bir parçası olarak değerlendirirler.

Koçlar, sizin yeteneklerinizi ortaya çıkarmada, kendi koyduğunuz engelleri fark etmenizi sağlayıp onlardan kurtulmanıza, yeni alanları keşfetmenize, rolünüzle ilgili içgörü kazanmanıza açıklık ve güven kazanmanıza yönelik sizi destekler, yol gösterir ve özgür ve rahat performans için cesaretlendirir.

 

Oyuncular genellikle

  • Genel performanslarını iyileştirmek,
  • Rolün/karakterin derinlerine inerek rol, kendi yaklaşımınız ve anların detaylarını anlayarak farklı performans ortaya koymak
  • Rolün gereksinimi olan duygu, konuşma, eylem durumları ve tepkiyi analiz etmek,
  • Sahnede heyecan, güven eksikliği, imgeleme, hareket, objelerle ilişkiler, diksiyon, şive vb. kişiye özel sorunları çözmek
  • Audition’a hazırlanmak için oyuncu koçluğu alırlar.

Oyuncu Koçluğu Programımız, eğitimle paralel giden baş başa bir yolculuk olup, oyuncunun yeteneklerinin doğru bir şekilde analiz edilmesi ve oyunculuk kariyerinin doğru bir şekilde planlanması üzerine kurulu bir yapıdır.

Yöntem: 

  • Programın kapsamı kişiye özel tasarlanır.
  • Koçlarımızla çalışma başlamadan önce bir değerlendirme görüşmesi gerçekleştirilerek hedefler üzerinde anlaşılır ve oyuncunun ihtiyacına göre seans sıklığı belirlenir.
  • Koçluk hizmetimiz, oyuncunun gereksinimine paralel olarak Stanislavski ve ona bağlı olarak geliştirilen yöntemler temel alınarak verilmektedir.

 

Not: Program Takvimi Kişiye Özel belirlenecektir.

BİLGİ VE GÖRÜŞME RANDEVUSU İÇİN FORMU DOLDURUN SİZİ HEMEN ARAYALIM

Detaylar

Yaş Grubu: Herkes

Katılımcı Sayısı: Birebir / Kişiye Özel

Eğitim Süresi: Kişiye Özel Belirlenecektir.

Güncel Eğitim ve Atölyelerimiz

Online Canlı Güncel Eğitimlerimiz

Online Canlı Uluslararası Eğitimler

Tüm Egitimlerimizi Gör

Tasarım: Z4M Medya Web Tasarım