Ses ve Beden Dilinin Özgürlüğü, Rahatlığı
DC Kozmos Facebook DC Kozmos Whatsapp DC Kozmos Telefon
Eğitim Süresi: Kuruma Özel belirlenecektir.

Ses ve Beden Dilinin Özgürlüğü, Rahatlığı

Yüz Yüze Eğitim

Programın Amacı:

Kurum ve kuruluşlardaki yönetici ve çalışanların iletişim niteliği iş sonuçları üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Doğru ve etkili konuşma, sağlıklı iletişim ve işbirliklerinin en önemli unsurudur. Program, iş dünyasında istenilen sonuçlara gidilebilmesi için etkili iletişim, konuşma ve hedefe yönelik sağlıklı iletişime odaklanmaktadır.

Program, kişiye nefesi ve sesi doğru kullanarak konuşma üslubu kazandırmayı, bire bir konuşmalarda, topluluk içinde ve topluluk karşısında, kürsüde, mikrofonda, kamera karşısında heyecanını yönetmeyi; düşünce ve hissettiklerini özgüvenli, özgür şekilde ve rahat beden diliyle doğru etkili konuşma yapma becerisini kazandırmayı hedefler.

Konuşmada etkili ve inandırıcı olmak sesi ve beden dilini doğal kullanmayı gerektirir. Oyunculuk ve yaratıcı drama teknikleri ile oyun oynama tadı ve keyfi içinde kişinin kendi yaratıcılığını açığa çıkarması, konuşması ve beden diline yönelik farkındalık geliştirmesi temel araç olarak kullanılır.

Hayal gücüne dayanan ve gerçek yaşamdan gerçek oyunlarla doğaçlama yaparken, beş duyu organını doğru kullanarak kendini özgüvenli, rahat ve özgür bir şekilde yaratıcılığını deneyimleyerek, bire bir konuşma topluluk karşısında topluluk içinde mikrofonda, kürsüde, kamera karşısında duygularını düşüncelerini heyecanlanmadan etkili konuşmayı sağlamak amaçlanır.

Eğitim Yolculuğu Nasıl Gerçekleşecek?

  • Kurumla birlikte yapılacak olan görüşme ve değerlendirmeler sonrasında kapsam kuruma özel planlanır ve tüm çalışmalar kapalı grup olarak yürütülür.

Not: Program Takvimi Kuruma Özel belirlenecektir.

TEKLİF VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN SİZİ HEMEN ARAYALIM

Detaylar

Katılımcı Sayısı: Kuruma Özel belirlenecektir.

Eğitim Süresi: Kuruma Özel belirlenecektir.

Tasarım: