fbpx

DC Tiyatro

…Ve Perde

Tiyatro dünyasına yeni bir dinamizm katmayı hedefleyen Tiyatro DC Kozmos,
tiyatro severleri her bir köşesinin ayrı bir hikayesi olan sıra dışı bir mekanda tiyatro ile buluşturuyor.
Başta tiyatro ve sinema olmak üzere sanata ilgi duyan herkese farklı bir pencere açan mekanda,
misafirler tiyatro izlemekle kalmıyor, sanatla ve sanatçıyla aynı havayı solumanın keyfini yaşıyor.

Tiyatro Oyunları

SENİ YALNIZLIĞINDAN TANIDIM

19 Şubat Pazartesi 20.30 Yazan-Yöneten Ulukan Özpolat Tevfik Erman Kutlu Duygu Urgan Gizem Güneş Ahmet Güneş Müzik Mustafa Yazıcıoğlu Işık Batuhan Sezer İndirimli biletler sınırlı sayıdadır. Tam 40 TL , öğrenci 30 TL Biletler: Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com’ dan temin edilebilir.

Karagöz Dinazor Diyarında

Hayali: Cengiz Samsun Yardak: Murat Sağlam Çırak: Hasan Aydın 18 Şubat 2017 - 13. 00 Ekip: 3 Kişi Süre: 35 dk Biletlerimiz 25 TL olup Biletler: Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com’ dan temin edilebilir.

Kurbanın Kalça Egzersizleri

Ulukan Özpolat'ın yönettiği Kurbanın Kalça Egzersizleri oyunu, izleyicisiyle Sahne DC Kozmos’da buluşuyor. Kurbanın Kalça Egzersizleri, izleyenleri başka bir dünyaya taşıyan diyaloglar ve anlatımlarla tek perdelik bir komedi oyunu. Tarih: 26 Şubat 2018 Pazartesi Saat: 20.30 İndirimli biletler sınırlı sayıdadır. Tam 40 TL , öğrenci 30 TL Biletler: Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com’ dan temin edilebilir.

DOST

Aşık Veysel'in Yüce Nefesine Adanmış Bir Oyun... Duygularımı görebilir misin? "DOST" Oynayan: Kazım Sinan Demirer Proje Tasarım: Kazım Sinan Demirer - Tulga Serim Tarih: 26 Şubat 2018 Saat: 20:30 İndirimli biletler sınırlı sayıdadır. Tam 40 TL , öğrenci 30 TL Biletler: Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com’ dan temin edilebilir.

ŞEKER AHMET PAŞA

4 Mart Pazar 13.00 Türk Resim Sanatları denildiğinde akla ilk Osman Hamdi gelse de, “Şeker Ahmet Paşa” hem yaşamı, hem sanatı hem de keşfettiği renklerle kendisinden sonraki ressamlara ışık tutmuş önemli bir ressamımızdır. Onu yeterince tanımıyoruz dedik ve ona bu hakkını teslim etmek için oyunumuzun başkarakteri yaptık... Biletlerimiz 25 TL olup Biletler: Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com’ dan temin edilebilir.

Ruki

Türk Tiyatrosunun önemli oyuncularından Reha Özcan, asrın yarası olan ırkçılığı ele alıdığı tek kişilik oyunu "Ruki" ile Sahne DC Kozmos’ ta! Tarih: 22 Mart 2018 Perşembe Saat: 20.30 İndirimli biletler sınırlı sayıdadır. Tam 50 TL , öğrenci 40 TL Biletler: Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com’ dan temin edilebilir.

AY ZAMANI - "ŞİFAHEN MASALLAR

Anlatıcı @beyza_akyuz okuduğu kadim hikayeleri, kendi yazdığı masalları, dinlediği eski meselleri harmanlayarak yeniden anlatıyor, hikaye ediyor. Evvel ve ahir zamana şahit olmak istiyorsanız: 20 Haziran 2018 Çarşamba 20.30' da Sahne DC Kozmos' a bekliyoruz. AY ZAMANI 60/70 Dakika (~) 13+ yaş grubuna uygundur. *BİLET: Tam: 30 TL İndirimli: 25 TL *Biletler Sahne DC Kozmos Gişesi ve biletiva.com' da. **Koltuk kapasitesi sınırlaması sebebiyle yerinizi geç kalmadan ayırttırınız.

İLK’ler

“Herkesin bir hikâyesi vardır.” Yaşamın ta içinden kopup gelen hikâyeleriniz, sahnede büyük bir enerji dalgasıyla sizin için yeniden canlanır. İstanbul Playback Tiyatro 2018-2019 sezonunu Sahne DC Kozmos’ ta açıyor! 16 Eylül Pazar günü saat 20.00’ de. İstanbul Playback Tiyatro Ekibi: ‘’Bu bizim ilk gösterimiz, bu yüzden de konseptimizi “İLK’ler” olarak belirledik. İlk deyince sizin aklınıza ilk gelen ne?’’ Biletler oyun günü Sahne DC KOZMOS Gişesi’ nde.

Karagöz Aranıyor

Geleneksel hayal oyunu

Basın Toplantısı

Metaforik bir gösteri

Çizginin Öte Yanı

“Mario Fratti'den” Mario Fratti’nin bir öyküsünden yola çıkılarak, Gürol Tonbul tarafından oluşturulan oyun, yoksul bir ailenin çözülme öyküsünü anlatır. Sevginin bile çözüm olamadığı bir ortamda ana-kız ve damat … En ağır ekonomik koşullar altında sürdürülen bir yaşam… Bu yaşamın içinde her şey o gece başlar… Zamanın sıfırlandığı bir an bir hesaplaşma başlar. Zamanın ve bu hesaplaşma anının tanıkları karar vermek zorunda kalırsa kimi haklı bulacaktır?

Tasarım: Web Tasarım