fbpx
Ünlü Oyuncular Eğitim İçin Bir Araya Geldi

Ünlü Oyuncular Eğitim İçin Bir Araya Geldi

Ünlü oyuncular Tamer Levent, İlker Aksum, Murat Han ve yönetmen Şakir Gürzumar oyuncu adaylarına eğitim vermek üzere bir araya geldi.

Kültür-Sanat / 23 Mart 2017 Perşembe 22:23

Türk tiyatrosunun ve beyaz perdenin ünlü isimleri Tamer Leventİlker AksumMurat Han ve yönetmen Şakir Gürzümar, profesyonel oyuncular ve oyuncu adaylarını sahneye ve ekran önüne hazırlamak için DC Kozmos Sanat Akademisi çatısı altında bir araya geldi.

Kendi alanlarında eğitim verecek ünlü isimlerin ilk hedefi, katılımcıları en iyi şekilde ekran önüne ve sahneye hazırlamak. Hem profesyoneller hem oyuncu adayları için sanat yolculuklarında kendilerini keşfedip, farklarını ortaya koyabilecekleri uygulamalı süreçlerin planlandığı DC Kozmos Sanat Akademisinin ilk atölye çalışması ünlü oyuncu Murat Han ile başlayacak. Han, 25-26 Mart tarihlerinde katılımcılara ‘Stella Adler Metodu ile Oyunculukta Uygulamalı Senaryo ve Karakter Analizi’ eğitimi verecek. Atölye çalışmaları kapsamında Tamer Levent 8-9 Nisan’da ‘Oyunculukta Yaratıcı Drama’ atölyesi, İlker Aksum 29-30 Nisan’da ‘Oyunculukta An ve Detay’ atölyesi, Şakir Gürzumar da 6-7-13-14 Mayıs’ta ‘Tiyatro Rejisörlüğü’ atölyesi eğitimlerini verecek. Kaynak : İHA

Tamer Levent Murat Han İlker Aksum Kozmos

atolyelermtb

 

Diğer Eğitimlerimiz

Tasarım: Web Tasarım