fbpx
kayıt

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

E Postanız (gerekli)

İlgilendiğiniz Eğitim

İletileriniz

Bilgilendirme yazısını okudum kabul ediyorum.

loading

Eğitimlerimiz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalıdır.

f40 t40 i40 y40 g40 li40

Bilgi İçin Katılım Formu


Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

İletileriniz

İlgilendiğiniz Eğitim

E Postanız (gerekli)

İletileriniz

Bilgilendirme yazısını okudum kabul ediyorum.

Konservatuvar ve Güzel Sanatlara Hazırlık EğitimleriKonservatuvar ve Güzel Sanatlar Müzik Bölümlerine Hazırlık Eğitimi

AÇIKLAMA

DC KOZMOS Müzik Akademimiz, her yıl yapılan konservatuvar giriş sınavlarının yanı sıra Müzik Eğitim Fakülteleri ve Güzel Sanatlar Liseleri giriş sınavlarına hazırlamak amacıyla eğitim programları açmaktadır. Konservatuvar Orta Okul giriş sınavlarını eğitimlerini de kapsayacak olan programımız doğrultusunda adayların eğitimleri, Konservatuvar alanında uzmanlaşmış akademik eğitmenleri ile yapılacak olup, kulak – melodi- ritim ve şan / ses eğitimi çalışmaları ile sağlanacaktır.

İÇERİK

1) Kulak Çalışmaları:

Tek ses, çift ses, üç ses çalışmaları; Adayların 1. ve 2. basamak sınavlarında karşılaşacakları duyum üzerine kurulu çalışmalar olup ayrıca ses dizileri ve aralıkları çalıştırılarak adayın duyum konusunda hazırlanması amaç edinilmektedir.

2) Melodi Çalışmaları:

Sınavlarda çeşitli uzunluklarda olan ve sınavın yüksek puan barajını kapsayan melodi seslendirme aşaması için adaylar basit- orta ve zorluk derecesi ilerleyen bir çalışma programı ile sınava hazırlanacaklardır.

3) Ritim Çalışmaları:

Sınavlarda adaylardan ritim duygusunun hakimiyeti ve seviyesinin tespiti amaç edinilmektedir. Bu doğrultuda; melodi çalışmaları yaptığımız çalışmaların benzerleri ile adaylar ritim becerisine hazır hale getirilecektir.

PROGRAM

Konservatuvar – Güzel Sanatlar

9-16 Yaş Ortaokul – Lise Hazırlık Eğitimleri

9-13 Yaş Ortaokul – 14-16 Yaş Lise

18+ Lisans Düzeyi Eğitimleri

Kulak – Melodi ve Ritim çalışmaları haftada saat 4 saat (2+2) olup, aylık toplam 16 saat ile tamamlanacaktır. Bu çalışmalar öğrencinin isteğine göre grup veya bireysel (özel ders) olarak yapılacaktır. Grup dersleri sınıf mevcudu 8-10 kişi ile sınırlıdır.
EĞİTİMLER

EĞİTMENLERİMİZ / DANIŞMANLARIMIZ

yukarı