fbpx
Piyano Eğitimi

 8 - 10 Kişi

Sınıf + Online Eğitim

Piyano Eğitimi

Bir senfoni orkestrasındaki çalgıların ses aralıklarını ve tınısal renklerini içinde barındıran piyano, müziğin bütün temel öğelerini kavramada çok önemli bir role sahiptir. Piyano çalışmalarının temel misyonu öğrencilerin fiziksel ve zihinsel kapasitelerini müzikal ifade ile bütünleştirerek ritmik, armonik ve melodik algılarını geliştirmek, müzik disiplini edinmelerini sağlamak, müzik bilinci ve estetik bakış açısı kazandırmaktır. Bu edinim öğrencilerin analiz ve sentez yeteneklerini geliştirerek diğer branşlarda ve hayatlarındaki diğer aktivitelerde gösterdikleri başarıların da artmasına katkı sağlayacaktır.

Piyano eğitim vizyonumuzda, öğrencilerin piyano edebiyatının temel eserlerini tanımasını sağlamak, teknik ve müzikal etütler ile öğrencilere estetik bir müzikal beceri kazandırmak yer almaktadır.  Piyano eğitiminde uygulanacak çalışma teknikleri ile hem eserlerin gerektirdiği teknik beceriler oluşacak hem de disiplinli çalışma anlayışı elde edilmiş olacaktır.

Kurumumuzda verilen enstrüman eğitimi, bire bir ve grup solfej dersleri ile paket program olarak birlikte yürütülmektedir.

 Detaylar

Yaş Grubu: Herkes

Katılımcı Sayısı: 8 - 10 Kişi


Not: Kişi sayıları en aza indirilerek sınıf + online eğitim birlikte yürütülecektir.

Tasarım: Web Tasarım