fbpx
İz Bırakan Etkili Konuşma Eğitimi
Kuruma Özel belirlenecektir. 2021

İz Bırakan Etkili Konuşma Eğitimi

Yüz Yüze Eğitim

Türkçeyi Türkçe Konuşma Eğitim Merkezi

Programın Amacı:

Kurum ve kuruluşlardaki yönetici ve çalışanların iletişim niteliği iş sonuçları üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Doğru ve etkili konuşma, sağlıklı iletişim ve işbirliklerinin en önemli unsurudur. Program, iş dünyasında istenilen sonuçlara gidilebilmesi için etkili iletişim, konuşma ve hedefe yönelik sağlıklı iletişime odaklanmaktadır.

Ses, sözün önünde gider. Ne söylendiği önemlidir fakat nasıl söylendiği daha önemli, daha etkilidir. Sözü söyleyiş şekli, beden diliyle uyumlu olmalıdır. Etkili ifade söz ve beden dilinde gerçekleşir.

Program, kişiye nefesi ve sesi doğru kullanarak konuşma üslubu kazandırmayı, bire bir konuşmalarda, topluluk içinde ve topluluk karşısında, kürsüde, mikrofonda, kamera karşısında heyecanını yönetmeyi; düşünce ve hissettiklerini özgüvenli, özgür şekilde ve rahat beden diliyle doğru etkili konuşma yapma becerisini kazandırmayı hedefler.

Ses ve nefesi doğru kullanım, diksiyon çalışma ve uygulamaları ilgi çekici, etkili anlatımı gerçekleştirmek amaçlanır. Drama ve tiyatro teknikleri ile doğru duyguyla, doğru sesle, etkili güzel konuşma üslubuyla kendini ifade ederek, hazırlıklı hazırlıksız konuşmalarda, heyecanın kontrolünü sağlayarak bire bir ve topluluk içinde, topluluk karşısında etkili iz bırakan konuşmalar yaptırmayı hedefler.

Eğitim Yolculuğu Nasıl Gerçekleşecek?

  • Kurumla birlikte yapılacak olan görüşme ve değerlendirmeler sonrasında kapsam kuruma özel planlanır ve tüm çalışmalar kapalı grup olarak yürütülür.

Not: Program Takvimi Kuruma Özel belirlenecektir.

TEKLİF VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN SİZİ HEMEN ARAYALIM

Detaylar

Katılımcı Sayısı: Kuruma Özel belirlenecektir.

Eğitim Süresi: Kuruma Özel belirlenecektir.

Program Takvimi

Tarihler Günler Saatler Süre Toplam Süre
10-20 Haziran 2019 Pazartesi-Cuma 14:00-18:00 4 Saat 2 Hafta – 55 Saat
10-20 Haziran 2019 Pazartesi-Cuma 14:00-18:00 4 Saat 2 Hafta – 55 Saat
10-20 Haziran 2019 Pazartesi-Cuma 14:00-18:00 4 Saat 2 Hafta – 55 Saat

Güncel Eğitim ve Atölyelerimiz

Online Canlı Güncel Eğitimlerimiz

Online Canlı Uluslararası Eğitimler

Tüm Egitimlerimizi Gör

Tasarım: Web Tasarım